تاریخ ایران باستان...

به گذشته بازگردید... به آن چه که به آن تعلق دارید... به ایران باستان... "استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر نام و آدرس منبع مجاز است" .:عبارات بنفش رنگ، لینکی به مطلبی دیگر در رابطه با آن عبارت است:.


   

نگاشته شده توسط : مهیار ، در ساعت ٧:٢٠ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ بهمن ۱۳۸٩

پیش نوشت: یکی از دوستان خوبم که از اوایل دوره وبلاگنویسیم جزو همراهان من بود و من هم جزو همراهان وبش، تصمیم گرفته که توی همایش بانوان وبلاگنویس برتر شرکت کنه. با توجه به اینکه من از زحمتاش با خبرم و میدونم چقدر داره واسه وبش زحمت میکشه از شما دعوت میکنم یه سری به وبش بزنین و حتما بهش رای بدین! دیگه روی منو زمین نندازین دیگه!

لینک وبلاگ:

http://homayebahari.persianblog.ir

متن نوشت!:

با سلام خدمت دوستان عزیز!

یه سوال فنی از بچه های پرشین بلاگی داشتم! جداً شما چطور هنوز وبلاگنویس پرشین بلاگ موندین وقتی یه بار قالباش مسدود میشه یه بار مدیریت مرکزیش مسدود میشه یه بار نظراتش مسدود میشه، خودشم که یه بار مسدود شد! هر وقت میای صفحه اصلیش میبینی نوشته فلان بخش مسدود شد، مشکل مسدودیت فلان بخش برطرف شد. تا اطلاع ثانوی فلان بخش مسدود است! آخه به اینم میگن سرویس دهنده؟! تازه بعدشم که یه وبلاگی میاد چهار تا کلمه ای که هیچ ربطی به موضوع وبلاگش نداره و همینجوری اون کلمات رو توی وبلاگش آورده (مثلا موضوع وبلاگش از این وبلاگای خاطرات باشه و خاطرات آنچنانی هم نداشته باشه بعد دو تا کلمه که مشمول مسدودیته بنویسه) و مسدود میشه! اول فیتیله میشه بعد پرشین بلاگ دسترسی به اکانتشو مسدود میکنه! البته من تا حالا مشکلی از این بابت واسم پیش نیومده، اما دیدم کسایی رو که بیخودی فیتیله و مسدود شدن! همینجوری الکی!

آخه... ای باباااااااا...!!! ببخشید که این پستم هیچ ربطی به تاریخ نداشت! ولی اینم شد وبلاگنویسی آخه؟!

پی نوشت:دوستای عزیز تو پست قبلی توی نظرات گفته بودن یلدا تموم شد دهه فجرو تبریک بگو! دهه فجرتونم مبارک!!
دسته بندی شده در: :متفرقه